Worki ogrodowe i budowlane: oferta dla sieci handlowych, marketów budowlanych i sklepów

Worek to nie tylko worek. Wbrew powszechnemu przekonaniu jakości worka nie można oceniać na podstawie jego grubości. Zamiast tego należy zwrócić uwagę na wytrzymałość na przebicie, wytrzymałość na rozdarcie, spoinę, liczbę warstw i materiał z którego jest wykonany. Worek 50 µm może być w rzeczywistości znacznie mocniejszy niż worek 100 µm. Do produkcji cieńszego worka wykorzystuje się mniej plastiku, ale można zapewnić tę samą lub nawet lepszą jakość. 

Worki na śmieci o dużej wytrzymałości

Worki Trioworld to najmocniejsze na rynku worki na śmieci o najwyższej odporności na przebicie. Worki wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu. Worki zostały zaprojektowane dla profesjonalistów, tak aby wytrzymać nawet najcięższe zadania.

Grube worki na śmieci

Worki nadają się do prac ogrodniczych i parkowych, gdzie wymagana jest duża wytrzymałość, np. do pracy z grubymi gałęziami. Worki te nadają się również do sprzątania garaży i prac remontowych.

Sprzedając worki Trioworld

Oferujemy najwyższej jakości worki na śmieci, ale nasze worki na śmieci to znacznie więcej. 

Sprzedając worki na śmieci od Trioworld, możesz z dumą powiedzieć, że dostarczasz produkt, który:  

  • Zapewnia wysoką jakość przy użyciu mniejszej ilości materiału dzięki koncepcji Trioworld Lean.  
  • Zawiera materiały pochodzące z recyklingu, redukując ilość odpadów, minimalizują ślad węglowy i zamykają obieg materiałów dzięki koncepcji Trioworld Loop.

Oferujemy możliwość dostosowania wyglądu worka i etykiety do potrzeb Twojej marki.

Kontakt: 501 685 074 lub kontakt@di-zet.pl