Polska premiera owijarki PaperWrap do owijania palet papierem w Strefa Pakowania Warszawa

Firma DI-ZET, dostawca zautomatyzowanych systemów do pakowania, zaprasza na polską premierę owijarki PaperWrap austriackiego producenta EW Technology. Urządzenie zostanie zaprezentowane w showroomie Strefa Pakowania w Warszawie.

System PaperWrap do owijania towaru na palecie papierem to najnowsze rozwiązanie ekologicznego zabezpieczania towaru do transportu i składowania. System pozwala na owijanie palet specjalnym papierem Advantage StretchWrap firmy Mondi.

Zastosowanie w Twoim magazynie owijarki PaperWrap zapewnia szereg korzyści, w tym:

  • Zadowolenie Twojego Klienta: Klienci końcowi zwracają uwagę na ekologiczny sposób zabezpieczenia towaru na palecie. Wysyłając towar zapakowany na owijarce PaperWrap w papier StretchWrap Mondi podnosisz wartość swoich towarów i zwiększasz atrakcyjność swojej oferty na rynku
  • Zrównoważony rozwój: Papier StretchWrap Mondi jest wykonany w 100% z pierwotnego papieru, który jest surowcem odnawialnym. Nadaje się również w całości do recyklingu, dlatego po użyciu można go odpowiednio zutylizować. Dzięki temu jest to bardziej zrównoważona opcja niż tradycyjna plastikowa folia do palet.
  • Wytrzymałość: Papier StretchWrap Mondi jest mocny i trwały, dzięki czemu może zapewnić bezpieczne i stabilne opakowanie Twoich palet. Jest również odporny na rozdarcia, dzięki czemu wytrzymuje trudy transportu.
  • Wygoda: PaperWrap to zautomatyzowana maszyna, która szybko i łatwo owija palety. Może to zaoszczędzić czas i koszty pracy.
  • Opłacalność: Zaleta Papier StretchWrap Mondi to opłacalna alternatywa dla tradycyjnej plastikowej folii do palet. Można go również poddać recyklingowi, dzięki czemu można zaoszczędzić na kosztach utylizacji.

Premiera owijarki PaperWrap odbędzie się w showroomie Strefa Pakowania w Warszawie (ul. Ochocza 2). Urządzenie będzie prezentowane w godzinach 9.00-16.00.

Więcej informacji o owijarce PaperWrap można znaleźć na stronie internetowejPaperWrap.pl, 501 685 074 lub kontakt@di-zet.pl

Obraz

Pakowanie papierem

Papier jest jednym z najczęściej używanych materiałów do pakowania w e-commerce. Jest on nie tylko ekologiczny, ale również łatwy w użyciu. Wiele wariantów pojemników do pakowania pochodzących z papieru jest regularnie używanych do transportu produktów z jednego miejsca do drugiego.

W Polsce coraz popularniejsze stają się rozwiązania automatyzujące pakowanie w papier przesyłek w logistyce kontraktowej i w pakowaniu przemysłowym. Jako przykład automatycznego systemu pakowania w papier można podać model Beck-paperbag Serienpacker vs st niemieckiego producenta Beck Packautomaten.

E-commerce otwiera nowe możliwości dotyczące pakowania, takie jak poprawa bezpieczeństwa produktu, doświadczenie związane z „rozpakowywaniem”, środki przeciwdziałające podrabianiu, optymalizacja dostawy na ostatnim odcinku oraz rosnące zainteresowanie ze strony dużych sprzedawców opartych na e-commerce – możliwością łączenia opakowań pierwotnych i wtórnych.


Teraz Papier! Dlaczego warto stosować materiały opakowaniowe z papieru

Papier to jeden z najstarszych i najbardziej uniwersalnych materiałów, który znalazł zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Papier to także jeden z najbardziej ekologicznych materiałów opakowaniowych. Papier jest biodegradowalny, nadaje się do recyklingu i pochodzi z odnawialnych źródeł. Dlatego warto wybierać papierowe opakowania do pakowania produktów i towarów. Materiały opakowaniowe z papieru i tektury oraz opakowania papierowe i tekturowe są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale też estetyczne i funkcjonalne. Możesz wybrać spośród różnych wzorów i gramatur papieru, dopasowując opakowanie do swoich potrzeb i gustu. Papierowe opakowania chronią zawartość przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. A jeśli chcesz być jeszcze bardziej eko, możesz zastosować papier z recyklingu lub z certyfikatem FSC.

Dołącz do kampanii „Teraz Papier!” i wybieraj papierowe materiały do pakowania. Papier to przyszłość!

​Informacje i zamówienia: 501 685 074 i kontakt@di-zet.pl

Teraz Papier! Dlaczego warto stosować do pakowania materiały opakowaniowe z papieru. ekologiczne i wytrzymałe opakowania z papieru

Teraz Papier! Ekologiczne i wytrzymałe opakowania z papieru

Czy wiesz, że papier to jeden z najbardziej przyjaznych dla środowiska materiałów opakowaniowych? Papier jest odnawialny, biodegradowalny i nadaje się do recyklingu. Papier nie zawiera plastiku ani innych szkodliwych substancji, które mogą zanieczyszczać ziemię i wodę. Papier jest też lekki i łatwy w transporcie i magazynowaniu.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów z papieru do pakowania różnych rodzajów towarów. Oferujemy papier opakowaniowy do owijania palet, który chroni przed kurzem i uszkodzeniami mechanicznymi. Oferujemy też papierowe taśmy klejące do zaklejania kartonów, które zapewniają mocne i trwałe zamknięcie. Taśmy papierowe spinające służą do wiązania kartonów lub innych elementów ładunku. Przekładki papierowe zapobiegają przesuwaniu się i tarciu produktów na palecie lub wewnątrz opakowania.

Jeśli szukasz ekologicznego i nowoczesnego rozwiązania na opakowanie wysyłkowe, polecamy Ci nasze papieropaki. To wytrzymałe i elastyczne koperty formowane z papieru z możliwością naniesienia etykiety kurierskiej. Papieropaki idealnie nadają się do pakowania produktów tekstylnych, poligraficznych, kosmetycznych i innych. Możesz też zamówić papieropaki z indywidualnym nadrukiem Twojej marki lub logo.

Pakowanie w tekturę falistą to alternatywny sposób na pakowanie w e-commerce. Tektura falista jest lekka, ale jednocześnie sztywna i odporna na uderzenia. Możesz wybrać spośród różnych wymiarów tektury falistej w zależności od wielkości i wagi produktu.

Pakowanie w kartony to klasyczne i uniwersalne rozwiązanie na opakowanie dowolnego produktu. Kartony są łatwe w składaniu i składowaniu. Możesz wybrać spośród różnych rodzajów kartonów o różnej gramaturze i kolorze. Możesz z nami zautomatyzować pakowanie w kartony poprzez zastosowanie linii do formowania i zaklejania kartonów.

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty materiałów opakowaniowych z papieru oraz systemów automatyzujących procesy pakowania. Z nami zapakujesz swoje produkty w sposób ekologiczny, bezpieczny i estetyczny. Nie zwlekaj i zamów już dziś!

Teraz Papier! Bo papier to przyszłość pakowania


Pakowanie ekologiczne kartonów, paczek i towarów do wysyłki i składowania

Pakowanie ekologiczne w e-commerce, logistyce kontraktowej, pakowaniu produkcyjnym i pakowaniu końcowym to stały już trend. Coraz więcej firm dostarcza rozwiązania i materiały do pakowanie ekologicznego.

Obok materiałów i opakowań z kartonu i papieru, folii produkowanych na bazie regranulatów pochodzących z recyklingu, opakowań z pulpy papierowej pojawiają się także nowe rozwiązania takie jak folie biodegradowalne, materiały do pakowania produkowane na bazie grzybni lub surowców roślinnych, opakowania z włókna formowanego i inne.

Konsumenci e-commerce uważają, że sklepy internetowe powinny wysyłać klientom towary w ekologicznych opakowaniach.

Firma DI-ZET dostarcza rozwiązania w zakresie ekologicznego pakowania kartonów, paczek i przesyłek kurierskich:

​Informacje i zamówienia: 501 685 074 i kontakt@di-zet.pl

Pakowanie ekologiczne kartonów, paczek i towarów do wysyłki